niedziela, 25 listopada 2007
Wybaczcie!
Wybaczcie ,że tak zaniedbałam ten blog , ale naprawdę nie mam czasu. Fakt faktem ,że przydałoby się trochę organizacji ale jak powrzechnie wiadomo : autor jest zawsze bez winy:) Postaram sie dokonczyc konkurs i jeszcze zrobic numer świąteczny.
 A tak w ogóle dzisiaj są moje imieniny i  żądam prezentów. Życzenia można składać wysyłając SMS na numer 77777. lOve ya!
00:35, gryffin77 , Nr.7
Link Komentarze (10) »
niedziela, 14 października 2007

Mój nr gg się zmienił: 9570119 - i oczywiście nie mam listy bo myślałam ,że pamiętam hasło do serwera. ale nagle ,niespodziewanie ,okazało się ,że nie ...

Kategoria nr2! Wykażcie się dobrym gustem:

numero uno- Darcy , królowa fioletu , jedna z trzech siostr ciemności trzymająca się notabene w cieniu Icy. Długość jej włosów określa się równą wartości 1,60 metra! oddajcie na nią swój głos a nie pożałujecie!

numero duo- Icy , królewna śnieżka z piekła rodem. Przechodząca w stan hibernacji kiedy tylko jej się podoba, nigdy nie odczuwa szoku termicznego tożto niesamowite!

numero..3- ... fotografia mówi sama za siebie , nic dodać nic ująć

numero quatro - Pan czerwony świerszczyk , samotnik żyjący bez kobiety popada w depresję i odbija mu chęć  zniszczenia świata. Ale pocieszny jeeest.
18:10, gryffin77 , Nr.7
Link Komentarze (49) »
wtorek, 09 października 2007


Trzy dni temu do Magix przyjechał słynny fotograf Żorż D'arbuze. Jego trzy słynne dzieła wiszą w muzeum fotografii w samym centrum magicznego świata. Pierwsze z nich przedstawia półnagiego chochlika próbującego się wydostać z włączonej kosiarki, drugie ; waleczną biedronkę ,próbującą wykonać "ścisk smoka" na tygrysie a trzecie fasolkę która wykiełkowała i zakwitła w zgniłej lodówce pewnego czarodzieja. Tym razem jednak naszego bohatera by przyjechać skłoniły głośne donosy o trzech magicznych szkołach w Magix. Postanowił zorganizować konkurs na "Najpoważniejszą postać magiczną" podzielony na cztery kategorie : "czarodziejki" , "czarne charaktery" ,"Nauczyciele" i "Mężczyzno-wróżki". Gdy jednak zobaczył Faragondę stwierdził ,że nie ma czasu na robienie konkursu i wraca do chaty. Nasza dzielna i jakże wybitnie wspaniała gazeta namówiła go jednak żeby wrócił bo nasi czytelnicy nie dadzą nam żyć. Zgodził się pod warunkiem ,że założymy Faragondzie papierowy worek na twarz. Posypaliśmy więc worek cynamonem i Faragonda , która kocha zapach cynamony włożyła swój wielki łeb do środka, wtedy redaktorka, kaskaderka Darcy zawiązała wór. Biedna dyrektorka próbowała wszystkich zaklęć żeby się wyswobodzić ...a wystarczyło w sumie pociągnąć za sznurek ( a nie niszczyć pół alfei) . Tak czy inaczej moi drodzy przed nami konkurs wyboru "NAJPOWAŻNIEJSZEJ" oto zasady:
Każda kategoria ma swój kolor i można wybrać trzy miejsca . dla tych mniej kumatych: miejsce pierwsze drugie i trzecie. obstawiamy i wpisujemy ładnie w komentarzach bądź na e-mail. Wygrana/wygrany czarodziej/ka będzie się przed nami wdzięczył w następnych trzech numerach. Oto zdjęcia Żorża: Kto zwycięży zależy od was:

a) Bloom - kto uwierzy ,że ten kotlet uratował świat! Jak bardzo pozory mogą mylić , uwierzmy w siłe i potęgę jej niebieskiego oka i głosujmy!

b) Czy to nasza urocza Stella? Czy mnie oko myli czy ona przytyła? Widać nasza czarodziejka wzorowo się przygotowuje do zimy. Pełna żarcia misa- sadło zwisa. Oddajmy głos na tę ślicznotkę.

c) Flora: ufoludka oczy , panna o szerokich stawach kroczy. Można powiedzieć że z taką stopą dziewczyna twardo stąpa po ziemi. Dajmy jej szansę na zwycięstwo!

d) Musa- dziewczyna prosto z chin (dlatego ma wielkie oczy), Nadmiar muzyki sprawił ,że zaczęła nucić parszywe kawałki w autobusach miejskich lini 64. Tak czy inaczej kochamy ją więc głosujmy!

E) Tecna- nadzieja przyszłości może ona wynajdzie jakiś sposób na dotarcie na marsa. N.A.S.A dało jej już przepustkę ale ona tylko wypija jaskrawe substancje z probówek a potem leży w hangarze pod bombą jądrową i śpiewa kołysanki- ale czy to ważne? Geniusze zawsze byli inni , warta jest choć paru głosów.

F) Leila- czy to murzynka czy espaniolka czy mulatka czy mieszaniec i tak jak byk mówi po polsku. Dziewczyna zrodzona z gluta oddajcie głos!

za niedługo pojawią się inni ,cierpliwości , możecie już oddawać swoje cenne głosy.

00:42, gryffin77 , Nr.7
Link Komentarze (47) »
piątek, 05 października 2007"ZŁA TECNA"

Czy to koniec winx? Koniec przyjaźni, koniec latających ćmo-dziewczyn?
  Znane ze zżycia, obżarstwa i wiecznej nieudolności Winx rozpadły się 21 września 2007 roku. Dlaczego? Otóż kiedy Griffin  obżerała się plastikowym żarciem i kabanosami w Irlandii redaktorka Darcy dzielnie podążała tropem Winx i śledz
iła  ich każde posunięcie. Tecna nie pojawiała się na umówionych spotkaniach od początku  września. Powód? Uzależnienie od komputera i internetu. Dziewczyna o takiej mocy nie mogła się oderwać od gry internetowej "kulki" zhakowanej ówcześnie przez podłe Trix. Gra ta napisana przez Darcy ma bardzo trudne zasady. Jest bowiem rząd trzech zielonych kulek wśród których znajduje się jedna czerwona. Trzeba ją znaleźć. Tym właśnie podstępem Darcy doprowadziła do zamieszek w Alfei. Komputer Tecny pochłaniał całą prędkość łącza w szkole. Inni uczniowie zaczęli się buntować. Winx próbowały delikatnie zwrócić uwagę tecnie ,że granie w grę przez 29 godzin na dobę może mieć niekorzystne skutki. Minutę później pozostałe Winx leżały nieprzytomne gdyż Tecna tak się zdenerwowała ,że oblała szklanką wody Bloom, zaśpiewała piosenkę " trzy kurczaki" Musie, Leili pokazała graniastosłup foremny, Stelli zgasiła światło , i na oczach Flory zdepnęła kwiatek. Faragonda poruszona ostatnimi wydarzeniami rozkazała odłączyć internet całej szkole. Wściekły wrzask Tecny dał się słyszeć nawet w chmurnej wieży. Trix już wiedziały. "Tecna jest nasza!". Icy czymprędzej przebrała się za krasnala i ruszyła z siostrami do Alfei. Zapukała do drzwi pokoju Tecny, która otworzyła z rozmachem i zapytała:
-Co tam dla mnie masz w koszyczku ,krasnalu??
- Jagódki, jagódki mam! - krzyknęła rozanielona Icy.
- to spadaj. - zirytowała się wróżka
Darcy szturchnęła siostrę , która
odrazu przypomniała sobie właściwy tekst. Zapukała ponownie. Drzwi z hukiem wyrwały się z framug.
- Co tam dla mnie masz w koszyczku ,krasnalu??
- Kulki, kulki mam, i stałe łącze, nowy komp 2 giga ramu i nówka karta graficzna.
-oooo
Nie minęło pięć minut jak tecna znalazła się w chmurnej wieży gdzie Trix przystąpiły do przemieniania czarodziejki w wiedźmę. I tak Trix zmieniły się w Czterix a winx w.. zmieniły się w...w...WINX BEZ TECNY!!!
tekst by:

il.by:
16:48, gryffin77 , Nr.7
Link Komentarze (17) »
| < Grudzień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Zakładki: