niedziela, 29 lipca 2007
WELCOME BACK!!!

kilka słów na wstęp... Miałam wrócić bogata ,sławna , miałam się kąpać w szampanie itd. No więc. Trochę mi to nie wyszło. Wiszę jakieś 4 tys. zł rodzicom, popadłam w niesławę oraz prawie się utopiłam w tym cholernym morzu. za to napracowalam sie jak debil. Nie tylko ja czuję się zmęczona i oszukana. Otóż Leon ,który jest moim nieodłącznym towarzyszem miał nadzieje że spotka irlandzką piękność. A tam wszystko blade i w piegach. Cierpiał na depresję ale powoli z tego wychodzi. w tym tygodniu mozecie się spodziewać nowego artykułu i komixu. :)


KOMUNIKAT!!!

Wiem , wiem ,wiem. Też się zastanawiam gdzie się podział następny numer. Nigdzie go nie znalazłam (pewnie dlatego ,że go jeszcze nie obrysowałam...) Tak czy inaczej młodzieży , musimy się pożegnać na okres wakacyjny. Tzn. Jest tak : znajdę prace za granicą - początek października nowy numer, Nie znajdę pracy - koniec sierpnia nowy numer. No, chyba ,że nie wrócę :). Bez obrazy ale ten kraj trochę sucks. Dobra, co to ja jeszcze chciałam... Acha! ale to napiszę osobno.

OSOBNO
Olga obejrzałam twoją pracę, nieźle się zapowiadasz , rysuj dalej a dokopiesz Barbucciemu :) (autor W.I.T.C.H outlinu)
Proporcje nawet ci wyszły jak na 10 lat to wzbudziłaś mój podziw i szacunek.

MOWA POŻEGNALNA:
Och! Wakacje , morze , krewetki, burdel... Odpukać , słyszałam już te historie od rana do wieczora w pracy , pewnie mi się trafi fabryka więc już ćwiczę przenoszenie i pakowanie różnych przedmiotów o konsystencji średnio-twardej albo " kawa, herbata, wódka w towarzystwie słodkiej, rudej, studentki?". Może dorwę się do kafejki i coś ogłoszę na temat następnego numeru. No dobra kończę, bo mi dać do łapy klawiature to
koniec...
Dobra wrzucam jeszcze wakacyjną fotkę:

bloom ron hermiona , w sumie zapomnialam ja wrzucic kiedys ,

Ale teraz musze przedstawic wam kogoś ważnego. Oto menedżer gazety WINX , nieustraszony, dzielny, powściągliwy :


00:18, gryffin77 , Nr.6
Link Komentarze (20) »
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki: